Meerdere kampioenen hebben zich inmiddels aangemeld en de zestienkwadraten zijn verzameld. Zaterdag 8 en zondag 9 oktober is het weer tijd voor de Primus Inter Pares (Kampioen der Kampioenen). Alle genodigden mogen weer strijden om de titel ”beste plassenzeiler van Nederland”. De organisatie heeft er veel aan gedaan om er een topweekend van te maken voor de zeilers, booteigenaren en toeschouwers.
Wedstrijdleider Martin Heineke blikt met trots vooruit op de 56ste editie van de Primus Inter Pares (PIP). “De PIP is bedacht door zestienkwadraatzeilers, en het is fantastisch dat deze mooie zeiltraditie nog steeds zo levendig wordt voortgezet door alle betrokken partijen. Eenieder is er druk mee bezig en ik heb er vertrouwen in dat het dit jaar weer een mooi weekend gaat worden.”
Kampioenen van de toekomst
:max_bytes(70000)/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fzeilenwp%2F2016%2F09%2FPrimus-Inter-Pares-2-300x200.jpg)
De strijd der kampioenen
:max_bytes(70000)/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fzeilenwp%2F2016%2F09%2FPrimus-Inter-Pares-300x200.jpg)
:max_bytes(70000)/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2Fzeilenwp%2F2016%2F09%2FPrimus-Inter-Pares-4-300x181.jpg)
Volg de wedstrijden
Mocht je de PIP op het water willen volgen maar je hebt geen boot of kennis in Loosdrecht met een boot, meld je dan aan bij Karel de Boer via wedstrijden@gwvdevrijbuiter.nl
Fotografie: Pieter Lanser