Evenementenkalender

Evenementenkalender 2024

Laatste update evenementenkalender: 03-01-2024
Mis je nog een evenement? Geef het door via info@zeilen.nl

 

Datum Evenement Locatie
Januari
6 Goofies Race januari Colijnsplaat
14 Grevelingencup 4 Marina Port Zelande
14 WinterWedstrijden 4 Drimmelen
14 Frostbite Cup Naarden
20 – 28 Boot Düsseldorf Düsseldorf
28 IJspegel Trophy Scheveningen
28 KWS Winterwedstrijden 3 Sneek
Februari
4 Goofies Race februari Colijnsplaat
4 WinterWedstrijden 5 Drimmelen
4 Winterwedstrijden WSV Hoorn Hoorn
11 IJspegel Trophy Scheveningen
11 Grevelingencup 5 Ouddorp
11 Frostbite Cup Naarden
11 Winterwedstrijden WSV Hoorn Hoorn
25 IJspegel Trophy Scheveningen
25 WinterWedstrijden 6 Drimmelen
25 KWS winterwedstrijden 4 Sneek
Maart
3 KWS winterwedstrijden 5 Sneek
3 Winterwedstrijden WSV Hoorn Hoorn
6 Goofies race 6 Colijnsplaat
6 – 10 Boot Holland Leeuwarden
10 IJspegel Trophy Scheveningen
10 WinterWedstrijden 7 Drimmelen
10 Grevelingencup 6 (inhaal) Ouddorp
16 Grevelingencup 7 (final) Ouddorp
17 Frostbite Cup Naarden
23 – 24 Atoom Cup Scheveningen
23 Zeilen vertrekkersdag Enkhuizen
23 Winterwedstrijden WSV Hoorn Hoorn
24 WinterWedstrijden 8 Drimmelen
29 – 1 april Sail Kampen Kampen
31 Bagger Cup Scheveningen
April
1 Goofies Race april Colijnsplaat
2 Bagger Cup Scheveningen
15 – 21 Race Of The Classics Noordzee
20 – 21 Skûtsjesilen Langwar Langweer
20 50 Mijl Doublehanded Lelystad
27 Mattenschippersrace Blokzijl
Mei
4 – 5 Y-Torenrace Amsterdam
7 Vuurschepen Race Scheveningen
8 – 12 Retourtje Ramsgate NL kust / Ramsgate
9 – 12 Kleine sneekweek Sneek
10 North Sea Race Harwich
16 – 20 Small Ships Race IJmuiden
19 Ronde Texel Makkum
25 40 Mijl van Bru Bruinisse
25 Brio Zeilmarathon Terherne
25 – 26 Draken Muiden
25 – 2 juni Instapdagen WV Randmeer Biddinghuizen
25 – 2 juni Dutch Water Week Almere, Lelystad en Amsterdam
27 – 29 North Sea Regatta Scheveningen
27 – 2 juni Allianz Regatta Almere
Juni
8 Ronde om Texel Texel
8 – 9 Flevoland Regatta Lelystad
8 – 9 Markervuur Muiden
13 – 16 DelfSail Delfzijl
15 – 16 Kwartton + Draken Muiden
17 Driehoek Noordzee challenge 2023 Den Helder
20 – 21 HT Race Harlingen
21 – 22 YSY Ronde om Noord-Holland Lelystad
22 Schelderegatta Hansweert
Juli
2 – 3 DWBF Den Helder
2 – 3 Brouwse Classic Regatta Brouwershaven
13 Colin Archer Memorial Race Lauwersoog, Larvik
20 – 21 Rondje Rem Zandvoort
20 – 2 aug Sail Den Helder Den Helder
28 – 8 aug Olympische Spelen  Parijs / Marseille
Augustus
2 – 8 Sneekweek Sneek
5 – 18 SKS Friesland
17 – 24 IFKS Friesland
22 – 20 okt America’s Cup Barcelona
24 Zeilen Markerwaddenrally WV IJburg
28 – 1 sept Hiswa te Water Lelystad
30 – 31 24 Uurs Zeilrace Nederland
30 – 1 sept Damen Breskens Sailing Breskens
September
7 – 8 Almere Pampus Regatta Almere
10 Bruine Bank Race – Coastal Scheveningen
11 – 15 Dorestad Raid Nederland
14 – 15 Zuiderzee Regatta Muiden
14 – 15 Sportboat Cup Enkhuizen
16 – 17 Lelystad Regatta Lelystad
20 – 21 Nacht van Spakenburg Spakenburg
20 – 22 Solo ONK Muiden
25 – 29 200 Myls Solo Lelystad
Oktober
5 WindmillCup Windpark Fryslân
19 Antwerprace Breskens/Terneuzen
19 Singlehanded/Duohanded Lelystad
November
3 Winterwedstrijden WSV Hoorn Hoorn
14 IJspegel Academy – zeiltrim en masttrim Scheveningen
24 Winterwedstrijden WSV Hoorn Hoorn
December
15 Winterwedstrijden WSV Hoorn Hoorn

 

 

Deze evenementenkalender wordt je aangeboden door Nationale-Nederlanden

Last modified: 16 februari 2024

Comments are closed.

Sluiten