Soms te veel genieten
Race 10 tijdens dit Jeugd WK loopt in eerste instantie minder soepel. De start is wat chaotisch met een plots draaiende wind en even lijken vooral de jongens slachtoffer. Echter na een minuut gaat de turbo vol open en is ieder klap raak. Zelfs het ver uitgelopen Australische jongens team wordt bijgehaald en zo verdienen ze de overwinning tijdens de laatste race van deze dag.
Afrodite en Jeske houden, net als de Nederlanders thuis, het hoofd koel en varen wederom naar een 2e plaats in het damesklassement, waar de direct concurrentie ver achter in het veld achter blijft.
Medailles in zicht
Met nog 2 dagen te gaan doen beide deelnemende Nederlandse teams volop mee om de medailles. Afrodite en Jeske zijn inmiddels 7 punten uitgelopen op de concurrentie en stevenen af op een mogelijke Wereldtitel. Dirk en Rogier doen weer volop mee om de medailles en staan nu 3e met een redelijke achterstand op nummer 1 en 2, Italie en Nieuw Zeeland, en iets minder marge op de landen achter hun.
Nog een spannende laatste dagen!
Volg de teams via:
- Facebook Watersportverbond Talentplan
- Officiele website 470 Junior Worlds
- Video verslag 470 Jeugd WK
Bron: www.watersportverbond.nl