Nieuws

Inschrijvingen Vertrekkersdag 2025 geopend

Voor wie dit jaar vertrekt

08:57

Ben je van plan dit jaar te vertrekken voor een langere zeilreis? Kom dan naar de Zeilen Vertrekkersdag 2025 op zaterdag 12 april. Als vanouds vindt deze dag plaats bij Meer Enkhuizen, op een prachtige locatie aan de haven. We beginnen rond 10.00 uur en de dag duurt tot ongeveer 17.00 uur (met uitloop van de borrel).

Vertrekkersdag

Ieder jaar organiseert de redactie van Zeilen de Vertrekkersdag, bedoeld voor iedereen die dit jaar op eigen kiel een langere zeilreis gaat maken. Tijdens de dag delen ervaringsdeskundigen hun verhaal, zijn er workshops en er is ruimschoots gelegenheid om kennis te maken en informatie uit te wisselen met andere avonturiers. Voor veel vertrekkers geldt de Zeilen Vertrekkersdag als dé start van hun zeilavontuur. Vorig jaar kwamen er zeventig vertrekkers bij elkaar om informatie te verzamelen en inspiratie op te doen.

 

 

Kom je ook? Meld je dan hier aan voor de Zeilen Vertrekkersdag 2025. Via het formulier dat we je toesturen kun je aangeven welke zaken of vragen je nog zou willen voorleggen aan medevertrekkers of de redactie. De kosten bedragen 65 euro per persoon. We zien ernaar uit iedereen te ontmoeten!

Tags: Last modified: 12 februari 2025
Sluiten