Van 3 tot en met 7 september kleurt Batavia Haven in Lelystad weer vol masten, vlaggen en glimmend nieuw zeil- en motorbootgeweld: de HISWA te water viert dit jaar haar 40ste editie. Vijf dagen lang vind je er de nieuwste jachten, innovatieve accessoires en inspirerende sprekers. En natuurlijk is Zeilen er ook – je bent van harte welkom op stand KO25 voor een praatje, een kop koffie en het laatste zeilnieuws.
Een jubileumeditie vol hoogtepunten
De HISWA te water is al decennialang dé plek waar liefhebbers elkaar ontmoeten. Van kleine daysailers tot imposante oceaanjachten: meer dan 300 boten liggen klaar om te bezichtigen. Op de kade vind je talloze stands met uitrusting, kleding en diensten. Omdat het de 40ste keer is dat de beurs plaatsvindt, pakken de organisatoren extra uit met speciale activiteiten en historische terugblikken.
Aan boord bij Tom Waes
Een bijzondere publiekstrekker dit jaar: televisiemaker en avonturier Tom Waes komt met zijn eigen schip - een Bestevaer 53 Tethys van KM Yachtbuilders - naar Lelystad. Bezoekers kunnen letterlijk aan boord stappen om zijn nieuwste trots te bewonderen. Een unieke kans om van dichtbij te zien hoe zijn jacht is ingericht voor lange tochten en bijzondere avonturen.
Praktisch & gezellig
Of je nu gericht komt om een nieuwe boot te bekijken, je te laten informeren over duurzame innovaties, of gewoon voor de sfeer – er is voor ieder wat wils. Vergeet vooral niet even binnen te lopen bij de Zeilen-stand (KO25) voor een gezellig gesprek met de redactie. We horen graag over jouw zeilplannen, laatste tochten of wilde droomroutes.
De HISWA te water vindt plaats van 3 t/m 7 september 2025 in Batavia Haven, Lelystad. Meer info en tickets: www.hiswatewater.nl.
Proef de sfeer van vorig jaar met de 2024 aftermovie: